Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek lenne érdemes tanulnom?

Minek lenne érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés

Nos, most vagyok ott hogy fakultációt kell választanom és mindenki annyira mondja, hogy ez befolyásolja majd hogy hova tudok menni egyetemre. Én ezt értem is. A biológia érdekel a leginkább meg persze az állatok és így jött az állatorvos, de ahoz meg ugyebár kémia is kell. Ezzel eddig nagy probléma nincs csakhogy állatorvosi egyetem tudtommal Budapesten van és én ennyire messzire nem szeretnék menni. (persze most jöhet az ha az akarsz lenni akkor miért nem...ezt hagyjuk) Tanár is lennék szívesen vagy esetleg olyan amiben mindenképp benne vannak az állatok.

Esetleg ha valaki tudna segíteni hogy milyen ilyen munkák vannak és hogy merre milyen egyetemen annak nagyon örülnék.

(Csak így zárójeleben szeretem a bioszt tesit talán kémia is belefér az orvos miatt földrajz)



2017. márc. 4. 19:42
 1/4 anonim válasza:
Van állatvédő vagy állatkerti gondozó. Esetleg egy fajta állatmentő vagy kiképző vagy valamilyen viselkedés probléma megoldó.
2017. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia szerintem érddemes lenne biológia és testnevelés szakos tanár :) nálunk is van a suliban ilyen tanár
2017. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.:)

Sajnos tesi tanárnak nem hinném hogy jo lennék.

2017. márc. 6. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a biosz meg a tesi érdekel szerintem tök jó ötlet lenne a gyógytornász! Egészségügyis de közben tesis is, és nagyon színvonalas a pesti képzés. (azt ismerem csak, no offense a vidéki gyógytornász képzés tagjaitól - biztos azok is ugyanolyan jók)
2017. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!