Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazat mondott a...

Szerintetek igazat mondott a tanárom?

Figyelt kérdés
Tegnap azt mondta a kémia tanárunk, hogy csak az hoz össze 80% feletti kémia emeltet, aki nagyon jó matekból és vért izzad fakton. Tényleg ennyire kemény az emelt, vagy csak így akar ösztönözni és így akarja, hogy komolyan vegyük a faktot?
2017. márc. 4. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A fakultációt komolyan kell venni, különben minek mennél oda?
2017. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz 80% fölé megírni, de nem lehetetlen.

Igen, komolyan kell venni az első perctől fogva. Nyilván ha valaki emeltebb óraszámban tanulja 9.-től a kémiát, annak könnyebb.

2017. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Én nyelvtagozatról, fakt nélkül, egy csoportos előkészítővel (amire a végén már nem is jártam el) csináltam 76%-ot. Igen, elég sokat készületem rá, de azért nem kellett "vért izzadni" - és fel is vettek:)

Ettől függetlenül persze, komolyan kell venni.

A matekja viszont egyáltalán nem nehéz. Aránypárokkal meg a számológép logaritmus funkciójával és egyismeretlenes egyenletekkel megvan a feladatok 99%-a.

2017. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!