Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sziszki ideiglenes sorrend...

Sziszki ideiglenes sorrend alapján ki hanyadik?

Figyelt kérdés
Nyelvi előkészítőre és az általánosra gondoltam.

2017. márc. 9. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Tavaly persze amikor feltettem egy ilyen kérdést, egy válasz se jött... :D

Engem 60vhanyadikként vettek fel nyekre, általánosra is bejutottam volna 80. hely körülről. De ide akkor is felvesznek ha 35 pontos felvételit ír az ember...

2017. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
En most a 81.helyen allok nyeken az altalanoson pedig 109-en. Hát nem tudom mire lesz eleg de nyekre szeretnek inkabb bekerulni
2017. márc. 10. 14:43
 3/15 Ms. Jane Doe válasza:
Fiam nyek_en 122. Gimin 153. Infon 47. 35 pontos központival max.a gépész szakra lehet menni. Mi majdnem kitűnő bizivel és egy elrontott 54 pontos központival vagyunk ilyen ramaty helyen...
2017. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen, azt hiszem, hogy akire gondoltam a 35ponttal, gépészeten van. :D Az az osztály nagyon gázos, de szerintem nem csak a 9. évfolyamon. Szerintem simán bekerülsz nyekre. Aztán onnantól már csak szerencse kell, jó tanárokat kell kifogni...

Egyébként én is 53 ponttal kerültem be, jegyekből meg azt hiszem 94-6-ot kaptam.

2017. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ms. Jane Doe válasza:
Ma telefonon azt az infot adta az iskola hogy ilyen pontokkal simán be lehetett eddig kerülni nyekre v. gimibe de idén extrém sokan jelentkeztek, szóval nem bíztattak...nem hittem volna hogy ilyen népszerű a Sziszki a kifejezetten jó tanuló gyerrkek körében...mindenesetre sok sikert mindenkinek!
2017. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát igen elég nagy a tul jelentkezés szinte mindenutt :/ Nekem a felvételimmel lett elrontva nagyon szintúgy. Szoval 147 pontom van. Még talán ügyvitelen lettem volna előrébb de azt nem jeloltem meg.
2017. márc. 11. 09:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert! majd írjatok, miután kirakták a végleges listát! :D
2017. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ms. Jane Doe válasza:
100%
Idén valószínűleg jóval több ponttal lehet bekerülni mint tavaly :( . Csak remélni tudjuk hogy sokakat felvesznek máshova. Mondjuk azt nem értem hogy 180_190 pontokkal miért a Sziszki info tahozatát kell megjelölni....
2017. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, aki tavaly szerzett 147 pontot az nyeken 60. hely körül volt, idén ez a 80. hely körülre elég. :|
2017. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ms. Jane Doe válasza:
Sziasztok! Remélem Nektek is összejött amit szerettetek volna! Bennt vagyunk a sima gimis osztályban! :).
2017. ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!