Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a rosszindulatú...

Mit tehetnék a rosszindulatú pletykák ellen? (tanár-diák kapcsolat; "pedofilizmus")

Figyelt kérdés

Különórára járok egy zeneiskolába, ahol új zenetanárom van az év elejétől. 14 évvel idősebb, férfi. Jól kijövünk, hasonlóan nagy dumások vagyunk, így egymással is nagyon jól el tudunk beszélgetni. Órák után én ugye a buszmegállóba megyek, a tanárom, pedig a kijelölt dohányzó helyre, ami a buszmegállótól nem messze van, de mivel nem jön olyan gyakran a busz, ezért mindig megállok a tanárommal beszélgetni, amíg elszivja a cigijét. Ma az történt, hogy megvártam egyik barátnőmet, akinek fél órával tovább tart az órája, így az én órám után a kimentem a tanárommal ugyan úgy beszélgetni, mert tudtam, hogy még lesz fél órám egyedül ülni. Beszélgettünk, viccelődtünk, nevettünk. Visszamentünk én várni, ő tanítani. Mikor kijött barátnőm az órájáról, teljesen le volt fagyva. Azt mondta a tanárja hallotta a tanáriban, hogy arról csámcsogtak tanárok, hogy én vajon hány éves lehetek, mert hogy biztos nem vagyok meg 18, és hogy biztos hogy van köztünk valami a tanárommal, mert olyan bőszen kísérgetem ki cigizni, és "teljesen úgy viselkedünk". Illetve ilyeneket emlitettek még, hogy ez pedofilizmus és hogy ez a tanárom állásába is kerülhet...

Szeretném leszögezni, hogy semmilyen romantikus szál nincs köztem és a tanárom között, egyedül annyi, hogy jó a viszonyunk és el tudunk poénkodni.

Nem tudom mit kéne tennem ebben a helyzetben, alaptalanul rágalmaznak minket. Mit tehetnék annak érdekében, hogy legkevésbé rosszul jöjjünk ki a szituációból? Kinek szóljak, illetve a tanáromnak elmondjam? Nem mertem neki még szólni, mert nem akartam, hogy kínosan és kellemetlenül érezze magát miattam... Szerintetek mit kéne tennem? 17/lány


2017. márc. 10. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Ha elkezded kimagyarázni a dolgot, csak még rosszabbul fogsz kijönni belőle. Valószínűleg a tanárod is ismeri ezeket a pletykákat. Ha nincs bizonyítéka annak, hogy romantikus szál van köztetek, nem fogják kirúgni, maximum megkérik, hogy tartsa a távolságot. Egyébként - mivel a csámcsogásnak nem nagyon lehet elébemenni - szerintem az a legjobb megoldás, ha innentől nem keresed a társaságát.
2017. márc. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Távolságtartás a megoldás. Iskolán kívül kell haverkodni.
2017. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én is nagyon jóban voltam az egyik tanárommal (én 14/l ő 48/f) és nálam azt terjesztették hogy együtt vagyok vele és még a kollégái is ezt mondták.Szóltam neki hogy miket mondanak rólunk de azt mondta hogy ez csak "gyerekhumor". Aztan leszartam hogy mások mit mondanak és a viszonyunk most is ugyanolyan jó mint akkor,sőt amikor találkozunk mindig megöleljük egymást.💕 Csak az a baj hogy apakomplexusom van (pedig van apám aki szeret és törődik velem ugyhogy nem értem miért van)és nagyon sokáig az én nagy szerelmemként tekintettem rá de ez elmúlt így még ma is a kedvenc tanárom és ugyanolyan jóban vagyunk a pletykáktól eltekintve😊
2017. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!