Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki vegyészmérnöknek vagy más...

Aki vegyészmérnöknek vagy más hasonló laboratóriumi munkát végző szakon tanult, nálatok hogyan alakult a laboratóriumi munka?

Figyelt kérdés
Elég ügyetlen vagyok sajnos. Volt olyan labor ami egész jól ment, viszont pár másik meg elég rosszul. Én eleve lassabban tanulok, több idő szükséges míg magabiztos tudásom lesz. Mindig attól tartok, hogy elrontok, felrobbantok vagy beszennyezek vagy félre mérek valamit, vagy hogy nem fogom tudni használni a műszert vagy nem veszem észre hogy rosszul mérek. Nektek volt ilyen félelmetek? Elmúlt később? Ha nem vagyok olyan jó a laborgyakorlatban akkor nem tanácsos ilyen szakon tanulnom?

2017. márc. 15. 15:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!