Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Javito erettsegi csusztatas...

Dev5 kérdése:

Javito erettsegi csusztatas lehetseges Oktoberre?

Figyelt kérdés

Tavaly erettsegiztem harmasra matekbol, es tovabb szeretnek tanulni, es jobb jegy kellene(vagyis szazalek)

A keszulest kicsit elneztem, es ez miatt atszeretnem rakni Oktoberre, hogy akkor az teljesen rendben legyen

+ okjn vagyok mellette,es vizsgazni is fogok.



2017. márc. 20. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy elmész, és megcsinálod úgy, ahogy a csövön kifér (másfél hónap alatt még sokat haladhatsz), vagy nem jelensz meg, ez esetben azt hiszem, mivel bukás, ingyen pótolhatod a következő időszakban.
2017. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha így lenne, de mint mondtam nekem már megvan matekból, és így nem hiszem, hogy ingyenes lenne az októberi érettségi.
2017. márc. 20. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ebben az esetben ki kell fizetned az októberi érettségit, a májusi árát pedig bukod, mivel már érettségiztél
2017. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Májusi bukó, októberben ismét fizetős.
2017. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Az október kisbetű, az érettségi ismétlő, nem javító, és valóban nem lehet átrakni, csak újra jelentkezni új befizetéssel. Ha jól értem, már másodszor nem készültél fel rendesen. Előbb-utóbb össze fog jönni, hajrá!
2017. márc. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Utolsó..

Megkérdezhetem-e, hogy mire hordod ennyire fent az orrod?

Október, vagy október rendben van igazad van.

Javító, vagy pótló érettségi mindkettő jelentése egy, és ugyan az, mivel az adott iskolában a lényeg ugyanaz !

Sajnos nem tudok az mellett sem csak úgy elmenni, hogy te itt elkezdesz találgatni, hogy nem tudtam felkészülni megint.Drága térfigyelőként működő válaszoló felhívnám a figyelmed arra, hogy a készülést elnéztem, és az érettségivel együtt vizsgázok is, és a matek felkészülés a háttérbe szorult, és ez miatt lenne biztosabb az a jobb jegy (66%-os lett alapból), mert októberben akkor csak erre az egyre tudnék készülni.

Nos, hogy már ezt is tudod szerintem félre lehet tenni a gyakori kérdéseken való negatív válaszaidat.

2017. márc. 21. 07:04
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
De azért mesélj, hogy megértsem. Hogy lehet a felkészülést elnézni? Egy mackósajtot az útkereszteződésben el lehet nézni, de egy komplett érettségi felkészülést?
2017. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Esetleg a nadrág méretemre nem vagy kíváncsi?

Foglalkozz a saját bajoddal kérlek, mert ez a stílus, amit te itt leprodukálsz az eszméletlenül frusztráló.

Csak egy jó tanács..

2017. márc. 21. 19:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Felesleges vitatkozni, mert mindkettőtöknek igaza van. A "kukacoskodó" válaszolónak (igen, ha eldöntök valami fontosat,akkor úgy osztom be az időmet, hogy ha kell, 2-3 hónapig tanulok napi 48 órát is), és a kérdezőnek is (nincs közünk ahhoz, hogy ő benézte-e vagy sem, akar javítani vagy sem) .
2017. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!