Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakfordítói motivációs...

Szakfordítói motivációs felvételi beszélgetés alatt mit lehet érteni? Milyen kérdésekre, témakörökre lehet számítani?

Figyelt kérdés
A Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészettudományi, egyházi, jogi, gazdasági, műszaki, európai uniós és társadalomtudományi szakfordítói és műfordítói szakára szeretnék jelentkezni, és nem szeretném elszúrni a felvételit. Várható, hogy az említett területekről fognak kérdezgetni? (egyházi,jogi, stb...) Aki volt már hasonló felvételi elbeszélgetésen, szívesen várom a tapasztalatait :)

2017. márc. 20. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Huha ez engem is erdekel. Szerintem a motivacios elbeszelgetes azt jelentheti, h te miert szeretnel odamenni. Gondolom felmerik az angol tudast is.
2017. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!