Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szakdolgozatban lehet úgy kezdeni egy-egy fejezetet, elméleti résznél, hogy "gondolataimat xy könyvei alapján foglalom össze"?

Tanárom mondott valami ilyesmit,még vázlatírásnál, email-ben azóta erre többször rákérdeztem nála, de nem válaszolt rá... :/
Köszönöm előre is, h valaki ír!

03-20 23:08  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Igen, lehet. De inkább a referenciák közé tett be a könyveket, és a referenciára hivatkozz a szövegben.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 03-21 08:12 Privát üzenet
Xy könyve arról szól, hogyan foglaljuk össze a gondolatainkat? Mert akkor lehet.
Ha nem ez a helyzet, akkor xy könyvében xy gondolatai vannak, és te ezeket foglalod össze, nem a sajátjaidat.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 03-21 09:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

# 3/3Időpont 03-21 12:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szakdolgozatban az elméleti résznél, bele írhatom a véleményemet egy adott dologról?
Szakdolgozatban például cégbemutatást vagy eszközleírást amire írom a programot, azt lehet konkrétan másolni könyvből vagy elektronikus irodalomból?
Szakdolgozatban van olyan, hogy a tanár ír 1-1 mondatot helyetted?
Tudnátok nekem segíteni szakdolgozatban? A devinciákról írok és mivel elég tág témakör nehezen tudom összeszedni róla a gondolataimat.
Van itt olyan gépészmérnök, aki segítene nekem szakdolgozatban? ( konzulens)
Szakdolgozatban kell bibliai passzust lábjegyzetben hivatkozni? Ha igen, akkor hogyan?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu