Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magántanuló lehetek? Részletek...

Magántanuló lehetek? Részletek lenn!

Figyelt kérdés
Szakmunkásba járok, 10.-be, 2 hetente van suli meg gyakszi. Ha ellmegyek diákmunkába, az mellett lehetek magántanuló így, ahogy leírtam szakmunkás mellett? Mennyi a kibukás az iskolábol a diákmunka mellett? Külön tudok esetleg így menni a családomtól, mert az lenne a cél, apu nem engedi meg a magántanulóságot, a kérvényem megvan, nekem meg arra szükségem van. Mamához tudnék menni lakni, ha szót fogadnék neki, ott talán sikerülne, csak ott meg a viselkedésemen kéne mamával változtatnom szóval yeah!

2017. márc. 21. 06:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 20 éves lány vagyok, azért lenne jó külön élni mert apu azt mondta az ő házában nem lehetek magántanuló. Akkor még bukjak meg bakker mert a buszozás még haggyán, sok problémám van most, suliban az agorafóbia, a buszokon is, de ott még 60 ember úgy ahogy ellviselhető, az azért nem 400-500 ember mint 1 középiskola tanulói kb. Most kicsit sok a nyomás gyskszin meg a suliban is.
2017. márc. 21. 06:27
 2/5 A kérdező kommentje:
*meg
2017. márc. 21. 06:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól értelmezem, hogy 20 évesen 10. osztályos vagy?!
2017. márc. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, szakmunkásban. Ugyanis megbuktam érettségi 11.-ikben, és onnan mentem át szakmunkásba. Suli és gyakszi 2 hetente van. Többen is ajánlják a magántanulóságot, az osztályfőnők, az igazgató, na meg persze a pszichiáter is. Anno 2.5 évvel ezelőtt is ajánlották, csak akkor még 3 fajta gyógyszerrel, nem 500-al. És csak 2 tantárgyra kéne bejárjak, amikből félévkor buktam, az a ruhagyakszi meg az áruforgalom. (Korábban azt mondták járjak be 3-4 órákra, aztán jöhet a napi 6-7 óra, még az érettségis osztályban.) Most meg ez nem lenne jó már, csak az a 2 tárgy, amire be kéne jàrjak, amik félévkor nem sikerültek. Bár ennek az lessz a vége, hogy az egyikből tuti bukok, akkor mehetek a mamámhoz lakni, mert nincs más választásom. Apu azt mondta, ha bukok, fel is ut, le is ut. Szociális otthonban meg a lelki eredetű problémáim miatt nem szeretnék ilyen fiatalon kikötni 1 rakat gyógyszerrel.
2017. márc. 26. 21:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg az állatterápiát is ajánlják, 2.5 éve meg most is, apu azt mondta, ha kijárom a szakmunkást, kapok nem 1, egyből 2 cicát is, nekem viszont most kéne macska, nem egy plussz negyed év múlva.
2017. márc. 26. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!