Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi karra kérnek matekot?...

Jogi karra kérnek matekot? Mind érettségi, mind tantárgyként?

Figyelt kérdés
Felvételikor számít, ha nincs matek érettségi, ellenben van emelt töri, nyelvvizsga meg okj-s szakma? A matekot mindenképp nézik? Illetve a karon szerepel első éves tárgyként?

2017. márc. 22. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Statisztika van, ahhoz kell. Ha nincs érettségid belőle, mert fel voltál mentve, de helyette van másmilyen érettségid, az rendben van.
2017. márc. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van helyette más, csak ez a matek ez a mumusom. Köszönöm a választ!
2017. márc. 22. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
felvi.hu a barátod, meg tudod nézni, milyen érettségi követelmények vannak
2017. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A felvételi követelményeikkel tisztában vagyok, itt az volt a lényege a kérdésemnek, (csak nem fejtettem ki jól) hogy attól függetlenül, hogy az elvárt kritériumokat hozom, nem e lesz kuka azonnal a jelentkezésem, ahogy rápillantanak az érettségimre és meglátják hogy nincs matek.

2017. márc. 23. 06:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyetem nem látja a jelentkezésedet, csak az Oktatási Hivatal, és önkényesen nem utasíthatják el, csak abban az esetben, ha nem teljesítenéd a felvételi követelményeket; tehát, ha a matek kötelező felvételi tárgy lenne, márpedig itt nem az.
2017. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szaktársam felvolt mentve matekból, vélelmezem hogy nem akadály :)

1. éves ÁJK

2017. márc. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm :)
2017. márc. 27. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!