Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak egy érettségim van....

Csak egy érettségim van. Milyen sulit végezzek el, ha munkát szeretnék vállalni Veszprémben? Ne fizikai munka legyen. Nem tudnám csinálni. Nem szeretek emberek közt lenni.23 éves fiú vagyok

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 21:53
 1/9 anonim válasza:
100%
Egyetemet végezzél, amit szeretnél te,ami érdekel
2010. máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül a neten! Szerintem fogsz szimpatikus állásajánlatokat találni. Ha tudsz, végezz el OKJ-s képzést vagy technikusit, azzal lehet, hogy jobban el tudsz majd helyezkedni. Manapság gyakran ugyanolyan munkára szívesebben felvesznek egy kevésbé szakképzettet egy diplomás helyett.
2010. máj. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Találgassunk.

Milyan olyan munka van amit végezhetsz egy OKJ-és képzéssel de nem kell vele emberek köé menned?

Feltételezemnincsen ilyen. Ugyanis olyan munkát ahol nem lépsz kapcsolatba emberekkel csak azoknak adnak akiknek valami fullos végzetsége van (vagy valakinek a valakije...)


Néz. Mi így látatlanba azt sem tudjuk, hogy milyen munkák vannak Veszprében. Nézél szét és ha találsz olyan munkát amihez csak 1-2 tanfolyamot kell elvégezned, akkor azokat járd ki és utánna meny el dolgozni.


u.i.: nem akarlak bántani (tényleg nem! és ne ved sértésnek!) de hogyan gondoltad, hogy egy éretségivel tudsz majd munkáttalálni? Miért nem mentél szakközépbe? akkor most lenne egy szakmád. Most a legjobb amit tehetsz az az ha beiratkozol egy levelező tanfolyamra (egyetem).

2010. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A konyvarban ingyen megnezheted a felsooktatasi tajekoztatot, meg koltened sem kell ra. Abban benne van az osszes felsofoku kepzes. Akkor tudsz majd donteni, ha latod a listat magad elott. Egyebkent a felvi.hu-n is nagyon sok info elerheto. Ahhoz egyebkent nem feltetlenul kell egyetem, hogy munkat kapj. A lenyeg, hogy szeresd, amit csinalsz. En Veszpremben voltam egyetemista, nagyon jo az ottani egyetem legtobb szakja egyebkent. Sok sikert!
2010. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Végezz vagyonőri tanfolyamot, és menj el éjjeliőrnek!

(Éjjel sok helyen alig van ember, ha nappal vannak is. Pl. építkezéseken.)

2010. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hivatásos, majd 20 éves korban E jogsi majd mehetsz kamionosnak. (nem tudom kell-e még valamilyen vizsga a nemzetközi fuvarozáshoz)
2010. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó, a kamionos az valamennyire fizikai munka, így nem teljesen passzol.


De a legjobb az egyetem vagy az OKJ-tanfolyam, amit már le lett írva.

2010. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Korábban már dolgoztál valamit?

Ha igen akkor mit?

2010. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
felszolgáló voltam,de megutáltam a vendéglátást.
2010. máj. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!