Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tippek erettsegire? Rettentoen...

Tippek erettsegire? Rettentoen izgulok, tudnatok tanacsokat adni es megosztani a tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Angolbol emeltre megyek, ami eleg jol megy kulon tanarral gyakorlok ra, tortenelembol folyamat nezegetem a temakoroket, magyarbol nem tudom h tudnek keszulni, matekbol felek a legjobban :D egesz eletembe 3-as voltam, de felek az erettsegitol

2017. márc. 26. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Egy valamit nem értek, ha az angol jól megy miert abból jársz külön tanárhoz?

Miert nem matekból, ami nem megy annyira. Ilyen logikával féljél is, de ne csak az érettségitől, hanem az élettől is. :)

Viccet félretéve az érettségi nem egy nagy durranás... Bőven elég hozzá az ,hogy csak bejárj a suliba. De ha minimálisan tanulsz rá elég jó eredményeket érhetsz el...

Érettségi elötti héten kezdtem neki a "tanulásnak" sima ügy volt még így is. Kell egy kis szerencse is (mint mindenhez), de no para.

Ha csak az érettségi a cél, akkor kicsit rákészülsz, és menni fog. Ha meg komolyabb terveid vannak, akkor no para, mert akkor nem most kezdtél el tanulni rá.

2017. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert angolbol felsofoku nyelvvizsgat is szeretnek, tanarral hatekonyabb a tanulas.

Matekbol is jarok kulon tanarhoz, de igy is felek tole.

Azert koszi a valaszod, logikammal semmi gond nincs :)

2017. márc. 26. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vedd félvállról. Jó, igen, persze, könnyű volt nekem is, de sokan a "könnyű volt" emberek közül a nevetségesen gyenge eredményeiknek örülnek (hiszen a 61% százlék egy butított kompetenciateszten már négyesnek számít, és a négyes full jó jegy mindenhol máshol, ergo a tanulás nélküli négyes sokak fejében már csúcsteljesítmény, miközben százalékban gyenge, és felvételiben nem elég semmire se), és tanácsolják, hogy tegyél rá, amikor a minimális energiabefektetés itt tényleg meghálálja magát! Ha mindent végiggyakorolsz, és rendesen készülsz, akkor szinte borítékolható, hogy nagyon jó eredményeid lesznek, és baromi fontos, hogy kihozd magadból a maximumot, mert még ha most nem is akarsz továbbtanulni (vagy éppen igen), ki tudja, mit hoz a jövő? A kulcs annyi, hogy ne görcsölj rá. Ha tanultál, jó leszel, ennyi az egész. Nem kell azon parázni, hogy mi lesz, ha nehéz lesz, vagy ha nem lesz benne ilyen meg olyan feladat, mindent tudni fogsz, ami a feladatok megoldásához kelleni fog. Matektól se kell félni, a kulcs annyi, hogy igyál sokat, pihend ki magad az előtte lévő délutánon, és legyen nálad cukor, ismerd a számológépedet, a függvénytábládat, a típusfeladatokat.
2017. márc. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!:)
2017. márc. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!