Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok teljesíteni...

Miért nem tudok teljesíteni az iskolában?

Figyelt kérdés
Novemberben új iskolába mentem ahol a barátaim is voltak,de ezzel együtt egyre romlott az átlagom is. 10.-ig kitűnő tanuló voltam. Most 11.-ben pedig a 4-es átlagom sincs meg. Az osztályban a legtöbb lány hamar kiutált,a tanároknak sem voltam szimpatikus első perctől kezdve. Pedig csak szerettem volna egy olyan közösségbe menni,ahol vannak barátaim is. De még rosszabb,mint eddig volt. Most már nagyon be se járok,inkább dolgozok suli mellett és mindig arra fogom,ha nem megyek be órákra. De valahogy muszáj lesz magam összeszedni,de így képtelen vagyok. Senki nem fogad el és képtelen vagyok teljesíteni.
2017. márc. 27. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lesz**od, úgy nehéz teljesíteni. Milyen iskola az, ahonnan el lehet járni dolgozni órák helyett?
2017. márc. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem lehetne,csak eddig úgy ahogy elnézték. Viszont egyre több az igazolatlan órám. Igen,egyre jobban le*om,de közben meg csak tudom,hogy 10.-ig kitűnő tanuló voltam,több versenyen is voltam,van középfokú nyelvvizsgám,jogsim. És még is most ebben az évben képtelen vagyok bármire is. A legtöbb osztálytársam,tanárom viszont ki nem állhat és ez teljesen lehúz.
2017. márc. 27. 22:34
 3/3 anonim válasza:

Próbálj meg minden órára tanulni,magolni.

Továbbá viselkedj rendesen hogy a tanárok legyenek rólad jó véleménnyel.Ha bunkók veled ne foglalkozz velük ennyi

2017. márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!