Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rajzos felvételi vizsga...

Rajzos felvételi vizsga követelményeit nem tudom értelmezni (? )

Figyelt kérdés

A Soproni egyetem építőművész szakára adtam be a jelentkezésemet és azt írják,hogy az áprilisban lévő felvételi alkalmassági vizsgához le kell adni portfóliót.

"Készítsen otthon, eddigi munkáiból egy darab 50 x 70 cm-es

kartonlap egy oldalán elrendezett – a választott szaknak megfelelő* – referenciaanyagot

(rajzainak, festményeinek fotói vagy fénymásolatai,

plasztikáinak, szakirányú terveinek, tárgyainak fotói, dokumentációi)." ezt a mondatot hogyan értelmezzem? minden rajzról külön nagy méretű fénymásolat kell egy-egy kartonlapra? vagy egy kartonlapra kell az összes fénymásolat kicsiben? nem vágom. valaki segítsen! :D



2017. márc. 27. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy karton lapra az összes munkádat, amit be akarsz mutatni.
2017. márc. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Oh, my God. Egyetemre készülsz, nem?


Egy kartonlap, ami fél méterszer hetven centis. Ez eddig érthető?

A választott szaknak megfelelő: ha szobrásznak készülsz, lefényképezed a szobraidat, nyilván a legjobban sikerülteket, és ha nincs külön megkötés erre vonatkozóan, akkor ízlésed szerinti méretben, tetszőlegesen elrendezed a róluk készült fotókat a kartonon.

Nyilván festmények és rajzok esetében ugyanígy. Nem azt kérik, hogy óvodás kortól az összes rajzodat mutasd be, hanem azokat, amelyek a leginkább tükrözik, hogy ki vagy, mi foglalkoztat és merre tartasz.


"Készítsen otthon .....egy darab kartonlap egy oldalán elrendezett...." Szerinted akkor hány karton kell?

2017. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és az milyen kartonlap? ez a tipikus barna mint amikből a dobozok készülnek,vagy keményebb papír?
2017. márc. 30. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!