Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi előtt egy hónappal?

Érettségi előtt egy hónappal?

Figyelt kérdés
Angol érettségihez szeretnék segítséget kérni nagyon rajta vagyok csak egy picit izgulok és egy kis megerősítésképp is, tehát velem egy cipőben járók letudnátok írni hogy ti milyen témaköröket néztek át, mennyire készültök írásbelire, mennyire lesz nehéz nekem a cél a minél jobb elérése lenne, tudom még van 1 hónap azalatt rengeteget lehet gyakorolni :)

2017. márc. 28. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon félek tőle, majdnem annyira mint a matektők. Pedig 4 voltam, de nem érzem biztosnak a tudásom, a szókincsem is hiányos és ha stresszelek,akkor össze-vissza keverem a nyelvtant is. (Szóbelinél) Én előző évi feladatokat nézegetel,meg van egy olyan könyvem,ami az érettségi témáira épül fel. Annyira nem hajtok jó jegyre, csak legyen meg és nekem az is elég. A nyelvtudásomat úgysem az érettségi határozza majd meg.Később még fejleszthetem, ha nem kell majd ennyi mindenre készülni
2017. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy készülök , hogy csinálgatom az előző éveket, ki van nyomtatva 2009-2015ig az összes feladat. Csak ugye ezek A2-B1 szintüek, amit még majd mi írunk az csak B1 lesz vagyis nehezebb. Mi irtunk a suliba ugye az új fajtából próba érettségit , az 81% lett . Neked is azt javaslom, hogy csinalgasd őket, ott a megoldokulcs, leellenorzod, és így látni fogod, hogy mi az ami nehezebben megy. Ja és ha nézel bármi sorozatot, vagy filmet , csak angolul , angol felirattal nézd. Én is így szoktam, amit nem értek , gyorsan megallitom és sikeresen az adott szót, és ezzel még is tanultam. Remélem tudtam segíteni :)
2017. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*kikeresem
2017. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne stresszelj ra attol csak rosszabb:) Én is azt csinaltam az elmult egy honapban amiket eddig tudtam azok egyaltalan nem mentek...alig tudok beszelni folyamatosan...pedig en emeltezek. Gyakorolj minnel tobbet nezz angol nyelvu magyar feliratos vagy angol nyelvu feliratos videokat sokat segitenek higgy nekem. Es magadban is...ne izgulj ugyes leszel es sikerulni fog :)
2017. márc. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!