Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lógok a suliból, ma megyek...

Lógok a suliból, ma megyek orvoshoz, mit mondjak neki, mi bajom van, h kiírjon péntekig?

Figyelt kérdés
plz segítsetek!!!
2010. máj. 12. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasfájás, hasmenés, elmebaj? XD
2010. máj. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fáj a torkod köhögsz lázas vagy ennyi! ki fog írni erre a hétre!
2010. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyszer mondtam, h fáj a hasam és beküldött a kórházba, h vakbél gyulladásom van xD és semmi bajom nem volt...
2010. máj. 12. 11:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy lógós és nem jársz hozzá naponta igazolásért, akkor megmondhatod neki, hogy csak szeretnéd kiíratni magad. Ha nem játszod el ezt hetente, hanem csak évente egyszer, max. kétszer, akkor nem fogják leharapnia fejed. Sokkal jobban utálják, ha hazudozol összevissza, mert tisztában vannak úgyis vele.
2010. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és anyukám gyerekorvos, szóval tudom, hogy mit beszélek. :)
2010. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező 11:46: Ez velem is megesett. :DDD


Ha jó fej, akkor igazándiból azért is kiír, ha szimplán megmondod az igazat.

2010. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
karikákat csináltam a szemem alá, és bicajjal mentem, így jól ki is melegedtem meg elfáradtam xD, és azt mondam, h lázas voltam tegnap ma meg hánytam, /az igaz/, de ki is írt :D
2010. máj. 12. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!