Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha MOME Fotográfiára szeretnék...

Ha MOME Fotográfiára szeretnék menni, milyen faktot érdemes felvennem?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy ez egy hülye kérdés, de sajnos nagyon el vagyok maradva a témában.

Illetve miből lenne célszerű érettségiznem emelt szinten? Matek fakt az kötelező lesz sajnos, de azt nem tudom, hogy emellé érdemes-e egy másikat is választani.


2017. márc. 29. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ugyanis olyan tárgy nem nagyon van ami segítene a bejutásban és nem nézik az érettségi eredményt, külön felvételi van. Talán még a művtörivel érsz a legtöbbet, de arra sincs konkrétan szükség, csak egy művésznek nem árt képben lenni ezen a téren, alap műveltség.
2017. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, abból amúgy sem vagyok rossz.
2017. márc. 30. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Fizikafaktosokhoz jár be, amikor optikát vesznek, igen hasznosan tud majd jönni szerintem.
2017. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyat szerintem nem lehet, de alapból mat-fizes vagyok, szóval akár elő is kerülhet.
2017. máj. 13. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!