Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan oktathatnék pénzért...

Hogyan oktathatnék pénzért gimisen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon jó tanuló vagyok, 10.-es, és mivel barátokat szoktam korrepetálni picit és a megszokott jegy fölé írnak 2-vel általában, valamint nagyon jó tanárok és szüleim szerint is az előadói képességem, ezért az jutott eszembe, hogy már most taníthatnék valahogy pénzért. Szerintetek hogyan érdemes? (különösen matekból és töriből tudok nagyon jól korrepetálni-viszonyításnak volt már, hogy az illető lemondta a magántanárt és inkábbb velem skypolt)
2017. márc. 31. 22:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza a régi általános iskoládba, készíts erről plakátot, szórólapot, és kérd meg a vezetőséget, hogy hadd rakd ki őket. Elég sokaknak nem megy a matek, biztos lenne néhány jelentkező, ha elfogadható áron korrepetálsz.

Régen én is korrepetáltam matekból és kémiából is, de nekem teljesen véletlenül jött össze dolog. A nővérem kollégájának a fiát készítettem fel pótvizsgára, és ő ajánlott be másoknál. Én nagyjából 1000 forintot kértem el 60 percért.

2017. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azon felül, hogy korrepetálsz és ezért feketén pénzt fogadsz el, nincs más lehetőséged.
2017. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!