Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem akarok...

Mit csináljak ha nem akarok ebben az iskolába járni?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es virágkötő. ...

Nem rossz szakma de úgy érzem nem hozzám való.

Idegennek érzem magam, mivel 34en vagyunk az osztályban, és szinte csak [magamat is bele számítva] 3-an vagyunk városiak. Az osztályban szinte majdnem mindenki falusi.

Ezzel nincs is baj, csak nem igen találom meg velük "témát", a tanárok is falusiak és így nem ...hogy is fogalmazzak nem állnak közel hozzám. ...

Nem merek rendesen megbeszélni senkivel sem semmit. Olyan ... fura minden persze lehet csak számomra...

De értitek.

Sok hiányzásom is van, ... félek is attól hogy ezért leüvöltenek ilyenek, és én meg elég hamar magamra veszek dolgokat de ez meg csak mellékes... a lényeg hogy ez az egész iskola nem rossz kinézetre de belsőleg távol áll tőlem. Anyám már mondta hogy nagy csoda kéne ha átmennék. Én szinte már 100%-ban biztos vagyok hogy nem fog sikerülni, de ha sikerülne se lennék boldog mivel tényleg nem érzem magam "odavalósinak"...

nem bántanak, nem piszkálnak erről szó sincs csak magamban tényleg furi és na nem nekem való.

Ne haragudjatok hogy ilyen regény lett..

Attól félek ha szólok anyunak hogy nem tetszik és más sulit akarok akkor azt mondja hogy "Nem érdekel most már menj ide itt ismernek a tanárok stb..."

Esetleg azt nem lehetne megoldani hogy már ne menünk suliba, hanem majd szeptemberben 1 másik iskolában újra kezdjem? Szinte érzem hogy nem fog sikerülni de nem is örülnék neki ha sikerülne el akarok innét menni. Viszont csak szeptembertől szeretnék mindetn előről kezdeni.

Arra van esély hogy megbeszéljem anyuval illetve a tanárral hogy nem szeretnék ide járni, és már akár pár napon - héten belül ne kelljen bemennem? :/

Feleslegesnek tartom...



2017. ápr. 3. 19:17
 1/6 anonim válasza:
65%

Szólj a szüleidnek,hogy nem akarod befejezni. Hagyd ott év közben,elég lesz a 8 általános. Hadd ugorjon még az a minimális családi is.

Nem kérkednék azzal,hogy városi vagyok a sok falusi között,ha egy szakmunkásban is buknék. Nem tudom ki a paraszt.

2017. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem így értettem, nincs semmi bajom velük sőt. Én csak arra céloztam hogy különbözök tőlük. Ők másról beszélnek, és én is. Emiatt úgy érzem nem illek be teljesen az osztályban. Nem arra utaltam hogy abba hagyom a sulit, és elég a 8 általános. Folytatni szeretném a sulit csak most picit lehangoló és olyan depressziós hangulatom van... más okokból is. Emiatt szeretném később -> szeptemberben folytatni...
2017. ápr. 3. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez hány éves képzés?
2017. ápr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik városban van?
2017. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szombathelyen
2017. ápr. 26. 07:06
 6/6 A kérdező kommentje:
3 éves + 2 év éretségi [ha szeretnél éretségizni]
2017. ápr. 26. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!