Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Minek nevezzü azt a jelenséget...

Minek nevezzü azt a jelenséget amikor egy önálóan ötösre meg írt dolgozatunkra rá mondja valaki hogy puskázva könnyű magdtól mutasd meg mit tudsz? Milyen méltósággal kapcsolatos dolog ez? Miképp lehet más szavakkal le írni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 8. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

irigység

számonkérés

attól függ puskáztál e vagy nem

2017. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Abban az esetben érdekel ez az eset amikor nem puskáztam.
2017. ápr. 8. 17:00
 3/16 anonim ***** válasza:
52%

"amikor nem puskáztam"

És máskor miért puskázol? Érdekel valakit hogy hanyast kapsz?

2017. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
ha nem puskáztál és rád fogják cinikusan- akkor ez a rágalmazás kategória. Szerintem mondj annyit: nem puskáztam. Nem érdekel, mit mondasz. Pont. (Nem kell belemenni vitába, mert irigy is, akkor mást keres, amibe beleköthet.)
2017. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"amikor nem puskáztam"

"És máskor miért puskázol? Érdekel valakit hogy hanyast kapsz?"


Ennek a kérdésnek semmi köze nincs semmilyen dolgozathoz!

2017. ápr. 8. 17:18
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Na látod. Ő is mondhatja, hogy annak a mondatnak semmi köze nincs ehhez a dolgozathoz. Ezek szerint mindenki tudja, hogy amúgy puskázni szoktál.
2017. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6-os is rágalmaz.. jobbulást, hatoska, van valami bánatod?
2017. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ja rágalmazás de valami még van ebbe nem?


Mert tegyük fel hogy pl ki mész futni az udvarra. És ebben az eseben azt mondja hogy nem futottál ma. A két eset nagyon hasonló nem?

2017. ápr. 8. 17:21
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
a rágalmazás elég nagy baj- mindig rosszindulat van benne és gyakorta irigység is. És jó írtad a kérdéseben, az emberi méltóság ellen van. Ne menj bele a vitába, mert nincs értelme, s tudod, úgy tartja a mondás, disznóval nem érdemes viaskodni, mert lehúz a sárba és még élvezi is.
2017. ápr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére olyanok beszélnek rágalmazásról, akik idézni se tudják ezt a btkban, de még csak gugliba se tudják beütni. Gondolom te a jogi karon is puskáztál.
2017. ápr. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!