Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám "tanítani a jövőt'?

Hogy tudnám "tanítani a jövőt'?

Figyelt kérdés

Nem matek, töri meg ezek..

Hanem a homofóbia ELLEN.

18/L



2017. ápr. 8. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Lépj be valamelyik civil aktivista szervezetbe!
2017. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%

Ez a jó a fiatalságban, nagy álmokat dédelgetsz/nem érzel semmit sem lehetetlennek, de el kell keserítselek, ehhez kevés vagy. Itt nem csak magára a tettekre gondolok, de az időd sem véges. Illetve nem csak rajtad múlik.


Nehéz kérdés, hiszen alapból belénk van kódolva, hogy a célunk az utódok létrehozása, a fentmaradás.

Emellett ez itt Kelet, és nem Nyugat.

100 putris melegre jut 10 normális.

Néha megbotránkoztató, amit csinálnak, és azért is csinálják, ezzel meg húzzák a többi ember agyát.

2017. ápr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

Aktivista szervezetek képeznek képzőket. Egyébként - az ilyen előző válaszoló-szintű embereket leszámítva, persze - a homofóbia annyira már nem súlyos társadalmi probléma. Mármint alap, hogy a normális ember nem homofób, frusztrált emberek meg mindig lesznek, de ez a probléma sokban megoldja magát azzal, hogy egyre elfogadottabb lesz, akinek meg nem képezi a világnézete alapjait, nem fogja másképp látni attól, hogy beszélsz vele.

Ha ez sem zavar, akkor tényleg bárhol szívesen látnak.

2017. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
félreértettetek... nem homofób vagyok, a homofóbok ellen akarok..
2017. ápr. 8. 18:38
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Sehogy, amíg nincs valamiféle hírneved, max egy nagyon kis közösségben tehetsz valamit, de igazából normális ember rájön magától is, hogy mit kell elfogadni, mi az ami már annyira furcsa, hogy csak feltűnásből csinálják, meg ilyenek. De szerintem jó irányba halad, mert egyre elfogadóbbak az emberek. Amit a médiában látsz, az a nyilvános melegfelvonulások meg ilyen hülyeségek ellen van, az nem homofóbia.
2017. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Már ki értett volna félre? :DDD Gondoltam, hogy nem homofób vagy.
2017. ápr. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
77%
A legjobb módszer ha melegként példát mutatsz másoknak azzal, hogy normálisan viselkedsz, de elmondod nekik hogy meleg vagy, így az egész meleg réteggel befogadóbbak lesznek, mert nem a Pride féle undorító vonaglást fogják látni a melegekben, hanem normális emberekként fognak tudni rájuk tekinteni. Minden melegnek normálisan kéne viselkedni és talán elfogadnák a melegséget.
2017. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Vannak olyan programok, amik keretében az iskolásokat "felvilágosítják" a melegséggel kapcsolatban. Ezeket az lmbtq szervezetek szervezik, de én pl. csak az egyik honlapon olvastam ilyenről, ismeretségi körömben még nem hallottam, hogy lett volna bármi hasonló... Tehát lehet, hogy elméleti síkon le van fektetve a dolog, de mondjuk az iskolák nem nyitnak az ügy felé, bár ez csak feltételezés.
2017. ápr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

Nem mondta a kérdező, hogy meleg.

Hűha, mekkora vonaglás volt tavaly is: [link]

2017. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
62%
7es vagyok, előttem szólohoz: képekből ítélve undorító semmi jót nem hozó propaganda az egész amitől csak jobban megutálják a melegeket.
2017. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!