Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Programozó indormatikn tényleg...

AlyseCrowley kérdése:

Programozó indormatikn tényleg kemény matek van?

Figyelt kérdés
Választás előtt állok és érdekel a programozás de a matek tanárom ijesztgtett, hogy magas szinten kell matematikát tanulni a programozó informatikai szakon. Jó vagyok matekból és szeretem is, csak kívácsiságból kérdezem. :)
2017. ápr. 13. 01:27
 1/4 anonim válasza:
Tényleg kemény. Főleg, hogy az idő nagy részében, de legalábbis a képzés elején inkább fogod úgy érezni h matek szakra jársz mint infora. De ha birod a matekot egyáltalán nem gázos.
2017. ápr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a 'kemény'?

Egy elemi elsős tanulónak még a 2+3 kiszámolása is kemény matek...

2017. ápr. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem olyan vészes az, bár ha a középsulis matekkal is gondok vannak akkor inkább a bölcsész kar felé kéne orientálódnod.
2017. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is relatív a "kemény" matek. Biztos egyetemtől is függ, de SZTE-n annyira azért nem volt durva. Mondjuk egy középsulis mateknál természetesen keményebb, de ha szánsz rá elég időt, gyakorlással teljesíthetőek.
2017. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!