Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti, hogy emlékeztek vissza az...

Ti, hogy emlékeztek vissza az érettségi időszakra?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 16. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem foglalkoztam vele szinte semmit. Meg is bántam, szóval érettségizhetek egy tárgyból újra májusban.
2017. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem életem legkönnyebb időszaka volt, mondjuk én folyamatosan foglalkoztam az érettségi tárgyaimmal, különösen az emeltekkel, így max ismételgettem már akkor :)
2017. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem jó volt, nem izgultam, nem féltem. Eléggé egyszerű vizsgák voltak.
2017. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindkét felvételi tárgyamból előrehozott érettségit tettem és dupláztam. Így már fél évvel előtte megvolt a fix pontszámom a felvételihez. Szóval az igazi érettségikor már csak a 25 százalék volt a cél mindenből (egyébként 4-esnél rosszabb egyik sem lett). Ezért életem legbulizósabb időszaka volt, mert nem kellett tanulnom.
2017. ápr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Írásbeli érettségi előtt pár héttel megkaptam az üzenetet, hogy felvettek az egyetemre, úgyhogy egyáltalán nem paráztam. A kettes volt a cél, de azért mindenből hoztam legalább a négyest. Viszont visszasírom azt az időszakot, mert az egyetemi vizsgák sokkal nehezebbek plusz itt kell legalább 60%, hogy sikeres legyen, úgyhogy élvezd, hogy még csak érettségizned kell :D
2017. ápr. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Felesleges stressz.
2017. ápr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz, amiért én újra átélném az érettségi időszakot :D Ebben benne van minden :D
2017. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 K...László válasza:
Rámjött a f0sás töri szóbeli alatt, mert olyan tételt húztam, amiből 2 szót nem tudtam. Átvizsgálták wct, nincs-e elrejtve puska, és közvetlenül az ajtó előtt állt a vizsgabiztos, amíg pufogtattam. Percenként rám szólt, hogy igyekezzem. Nagyon kellemetlen és megalázó volt. Arra gondoltam, hogy szakmai érettségi már meg van, szín 5-ös vagyok elektronikából, csak törire és magyarra kell tanulnom nyáron, nincs nagy baj. Így valahogy túléltem. Aztán valahogy mégis meg lett a kettes. 2000 óta többször álmodtam újra a történteket, és olyankor az egész napom tönkremegy.
2017. ápr. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem nagyon pozitív volt az egesz erettsegi elmenyem, kiveve az emelt tori irasbelit ami masik suliban volt, szar tetelt huztam, es olyanokat kérdezték amiről sosem tanultam. Az emelt torire rengeteget tanultam, de az volt a egyetlen. A magyar es nyelvtan tetelekkel 1-1 napot foglalkoztam csak. A tobbivel semmit, olasz volt a valasztottam. Az irasbelik alatt nyugodt voltam, hoztam a maximumot amit tudtam. Szobeliknel izgultam, de a tanaraink kivetel nelkul nagyon kedvesek voltak es felfele huztak a pontjainkat, segitettek amit tudtak. Nem volt tulzottan stresszes, en barmikor ujra csinalnam :D kituno lett az erettsegim. De ehhe az kell hogy a gimis eveid alatt is tanulj, mert aki az erettsegire kezd csak el mindent tanulni, na annak stresszes lesz az elete azokban a hónapokban. De ha tudod hogy lelkiismeretesen keszultel azelott is mindenre, nem lesz gond.
2017. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Életem egyik legjobb időszaka. Tanulás közben kint ültem az erkélyünkön mindig napoztam, sokat voltam a párommal, szabadság volt, nem kellett a suliba se bejárni olyan gyakran. Csak azt csináltam kb. amit én akartam (hozzá kell tenni hogy szerettem tanulni). A szóbelik mindenből 100%-öt teljesítettem. Azóta sem volt még olyan jó nyárkezdésem mint az. Közvetlenül az érettségi utáni hétvégén pedig a párommal mentem el kettesben nyaralni.
2017. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!