Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne szerintetek?

Érdemes lenne szerintetek?

Figyelt kérdés

Elég visszahúzódó, csendes, kicsit önbizalomhiányos vagyok, emiatt már 3. éve nem sikerül(t) beilleszkednem a jelenlegi osztályomba. Alapvetően tudok nyitott és jófej is lenni, azonban úgy érzem, már mindenki be van skatulyázva egy adott kategóriába, ahonnan elég nehéz kitörni, valamint mindenkinek megvan már a saját kis baráti társasága. A próbálkozást már fel is adtam, valamint egyáltalán nem érzem már ott jól magam, nincsenek "igazi" barátaim. Suli váltáson gondolkodom, ezáltal új lappal kezdhetnék egy teljesen új közegben. 3 év alatt sokat tapasztaltam, tudom mit kellett volna máskèpp csinálnom anno, tehát remélhetőleg nem követném el azokat a "hibákat", amiket akkor, amikor bekerültem ebbe az osztályba.

A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy szerintetek megérné váltani, vagy ha itt nem sikerült beilleszkednem, akkor máshol sem fog a visszafogott, csendesebb természetem miatt? Ti belevágnátok?



2017. ápr. 17. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tizenkettedikes leszel jövőre, akkor ne válts sulit, minden más esetben, ha az oktatás színvonala nem fog változni, és biztos vagy benne, hogy változtatni akarsz, szerintem nem utolsó opció.
2017. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mivel nyelvin voltam, így mèg van 2 évem.
2017. ápr. 17. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!