Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozatot le lehet adni...

Szakdolgozatot le lehet adni pár nap késéssel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy nagyon felelőtlen voltam, s nagyon későn fogtam hozzá a szakdolgozatom (alapszakos) megírásához. 3 napja kezdtem el, de nagyon lassan haladok vele, még mindig kell 10 oldal a 20-ból, és holnap 4-ig le kellene adnom. A konzulensem nem adja hozzá a nevét, úgyhogy segítséget onnan nem kapok (meg is értem). A tanárisoknak viszont pénteken van a határidő, úgyhogy azt gondoltam, én is akkor adom le. Elfogadják szerintetek az ELTE-BTK-n? Mik a tapasztalatok? Ha sokat kellene is fizetni érte, az se lenne baj, de már nem tudom halasztani, így is egy éve halasztom, és anyukám tönkremegy bele, ha megint csúsztatok. Nagyon szeretném most befejezni.

2017. ápr. 18. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lehet.
2017. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez teljesen biztos?
2017. ápr. 18. 18:31
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, te is BTK-s vagy?
2017. ápr. 18. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

BTK-s voltam, nekem azért is szóltak leadáskor, hogy az angol nyelvű címben véletlenül következetlenül írtam át egy magyar nevet, egyik helyen hosszú, másik helyen rövid magánhangzóval.

Nem fogtok belehalni a családoddal, passziváltatod magad fél évre, addig elmész melózni és igényesen elkészíted a beadandó munkádat.

2017. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm, hogy válaszoltál. Már egy éve abszolváltam, csak sok szorongást okozott nekem a szakdoga, így mindig halogattam az elkezdését. Engem annyira nem zavarna, ha megint elhalasztanám, illetve valószínűleg depressziósabb lennék tőle, de túlélném, viszont anyukámat nem akarom lelkileg összetörni. Valahol olvastam amúgy egy cikkben, hogy a BME-n meg a Corvinuson késés esetén naponta X ezer forintot kell fizetni, csak kíváncsi voltam, van-e ilyen az ELTE-n is, ha már alapból minden kis vacakért elkérnek 3000 forintot. Amúgy rájuk dobnék zsebbe egy 10-est is, de gondolom az megvesztegetésnek minősül.
2017. ápr. 18. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha a konzulensed nem okézza le, akkor hogy akarod egyáltalán leadni?
2017. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálunk nem kötelező konzulenssel dolgozni, úgy értem, nincs olyan szabály, hogy háromszor kell vele találkoznod. Ha nem adja hozzá a nevét, akkor nem írhatom rá, és ennyi. Nagy hátrány nem ér, csak kellemetlen, mert teljesen magadra vagy utalva. De hát így jártam.
2017. ápr. 18. 19:04
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem bme vik-en tavaly emlékeim szerint dec 9 volt a leadási határidő, a pót leadás meg 18, viszont akkor már nem tudták volna időben kijavítani, így aki msc-re akart menni az nem késhetett.
2017. ápr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet csak úgy halasztani a leadást,mert mások akkor adják le.. Ha neked van egy határidőd akkor és ott kell leadni. mindig van pórleadásra is lehetőség ha megcsúsznál.. de 1, azt a to tudja mi 2. kérvényezni kell,ohgy akkor adhasd le. Nem úgy van,hogy a szobatársam másik szakosd nekik arkoor van majd akkor viszem be... Jesszus hogy juottál el eddig...
2017. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!