Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kijavítani a...

Hogyan tudom kijavítani a matek jegyemet 7. év végére?

Figyelt kérdés
Nem megy a matek. Főleg a dolgozatokat rontom el, de amúgy megértem. 2.80-ra állok most és évvégére ki kell hogy javítsam mert beleszámít a tovább tanulásomba. Miket kének csináljak? Mit kérjek a tanártól?

2017. ápr. 21. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
A tanartol nem sok mindent szerintem menj el egy magantanarhoz (ha megengedhetitek magatoknak) hanem kerd meg a szuleid vagy ha van testvered segitseget,a tanarnak maximum annyit mondhatsz ev vegen hogy nagyon sokat tanultal es ha latja hogy tenyleg probaltal javitani akkor megfogja adni:)
2017. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

1#: Mit fog megadni? A négyest 2,8-ra? Nemhiszem.


Ha amúgy jól érted, akkor nincs más dolgod, mintsem gyakorolni. Sokat. Ha reflexszerűvé válik a feladatmegoldás, akkor dolgozatoknál sem fogod elcseszni.

Ha normális a tanár, akkor kérj szorgalmi feladatot, amit otthon megcsinálhatsz és utána majd jutalmazza.

2017. ápr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hetedikes vagyok. Hol tartotok az anyaggal? Én szívesen segítek, ha tudok
2017. ápr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérj tőle segítséget. Ajánljon gyakorló feladatsorokat, ha nem érted szólj neki óra után, hogy magyarázza el. Éz 4.-től kettes vagyok matekból (most vagyok 8.-os). Nem volt egy olyan tanárom sem aki eltudta volna magyarázni az anyagot.
2017. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!