Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy kaptam egy beírást?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 16:34
 1/5 Jorck válasza:
Valamikor este, vagy korán reggel egyszerűen tedd le az ellenőrzőt (kinyitva) egy jól látható helyre (pl. asztalra). Így amikor felébrednek meglátják majd, és elolvassák.. Reggel az ébredés után talán nyugodtan fognak reagálni, és így nem is kell mondanod semmit. ;)
2017. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jorck válasza:
.., vagyis utána majd ha kérdeznek, elmondod mi volt. :)
2017. ápr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát, igen megoldható lenne,

De...

Engem mindig megkérdeznek, hogy mi volt ma a suliban, még hogy kaptam e jegyet, vagy valami mást.

Ilyenkor mit mondjak?

2017. ápr. 22. 16:58
 4/5 Jorck válasza:
Mond meg hogy nem tudtad hogy mondd el.. Ezért inkább vártál, és gondolkodtál a dolgon. Aztán ez lett belőle, nem tudtad elmondani, ezért ezt csináltad... (Szerintem reggel nyugodtak, így könnyű lesz elmagyarázni)
2017. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
"Anya, kaptam egy beírást." <- Így
2017. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!