Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bukás Okj-s vizsga esetén?

Bukás Okj-s vizsga esetén?

Figyelt kérdés
Mi van ha megbukok Okj-s vizsgán de nem akarom megszerezni a papírt? Akkor ki kell fizetnem a tandíjat?

2017. ápr. 23. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenről nem tudok, hogy ki kéne fizetni bukás esetén, főleg, hogy az OKJ-s képzések általában ingyenesek (iskolarendszerben) De attól függ, hogy iskolarendszerű képzésről van szó, vagy tanfolyamról (ami fizetős) De itt is bukás esetén nem fizettetnek semmit, nem lesz papírod, így meg buktad a tanfolyam összegét. Meg én úgy tudom, hogy max 2 esélye van tán az embernek, ha nem megy az adott szakma felejtős.
2017. ápr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ő (nyilván) fizetősre jár
2017. ápr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor kár volt odajárni (meg befizetni), ha nem lesz meg
2017. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 24. 10:41
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok esetleg nincs valahol kiiratva hivatalosan, hogy nem kell fizetni a bukás után? (ingyenes OKJ)
2021. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!