Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani olyan olnine...

Tudtok ajánlani olyan olnine tanfolyamot, ahol meg lehet tanulni gitározni?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék tanulni gitározni, de a zsúfolt, sokat utazós középiskolai menetrendembe nagyon nehezen lehetne belezsúfolni egy gitár (tanáros) tanfolyamot.

Van olyan, lehetőleg magyar nyelvű honlap, ahol nulláról megtanulható a gitározás?

A Gitár egyetemet sok helyen szidták, a másik amit találtam, az a GitárTanfolyam. Mik a benyomásaitok róluk?



#zene #online #otthon #gitár. tanfolyam
2017. ápr. 24. 19:34
 1/1 Waff ***** válasza:

A Gitáregyetemet valóban messziről kerüld, maga a "tanár" is messze van a gitározástól, ezáltal ugyebár igencsak kókler módon "oktat". Szóval Gitáregyetem semmiképp.


A Gitártanfolyam már jobban összeszedett, korrektebb cucc. Szerintem annak fogj neki, vegyítve néhány youtube-os oktató videóval.

2017. ápr. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!