Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen az angol osztályzó vizsga?

Milyen az angol osztályzó vizsga?

Figyelt kérdés
Eléggé félek holnap lesz az első osztályzó vizsgám 12-es vagyok és sokat hiányoztam betegség miatt a sulibol és ezért az angol tanárom elküldött osztályzóra és nem tudom hogy mire számítsak mert nem vagyok valami jó angolból ezért is parázok mert ezen múlik hogy mehetek érettségizni vagy nem és jobb lenne most leérettségizni mindenből minthogy angolból újra keljen nagyon szeretném ha sikerülne de nem sokat udok angolból. Lehet szótárt használni az osztályzón? A levélírásnal mert ha érettségin lehet akkor gondolom itt is lehet
2017. ápr. 24. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem vagy jó angolból akkor nem ártott volna készülnöd, de szerintem egyszerű, én 11. osztályban írtam a 12-est is, és 5-ös lett némi nyelvérzékkel, szóval azért meg lehet csinálni! Csak a szövegértésre figyelj oda, és nézd még át hogy épül fel a levél, valószínűleg majd baráti levelet kell írnod, az nem bonyolult! Szótárt pedig használhatsz. Sok sikert!
2017. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!