Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarom befejezni a sulit!?...

Nem akarom befejezni a sulit!? Több lent

Figyelt kérdés

Szakközèpiskolába meg volt az összes vizsgám csak írásbelin megbuktattak 3 embert az osztályból köztük engem is


Most lenne javító/pót vizsga 1,5 hónapom lenne felkèszülni rá de fizetni kène èrte kb 60ezret


A másik 2 gyerek tavaly szeptemberbe letudták (vagyis az egyiknek nemsikerült az se így letette munkaügyin ezt a szakmát) de mivel èn külföldön voltam így èn kimaradtam abból de mikor haza èrtem 4 hónap alatt letettem egy másik szakmát a munkaügyin ami jobban tetszett így egy másik. Okj már van az. èrettsègi. mellè de a szüleim nyaggatnak hogy fejezzem be akkor is ezt az 1 vizsgát mèg ha nem is tetszik a szakma legyen meg ha már rá "pazaroltam" 3 èvet meg szerintük többre nèzik a szakközepes szakmát mint a munkaügyiset


Most nem tudom mi tèvő legyek mert nem kis pènzt kell kifizetni èrte ès abba se vagyok biztos hogy megfogom tudni tanulni hogy átis menjek rajta úgy hogy nem èrdekel annyira ez a szak


2017. ápr. 25. 14:22
 1/1 anonim válasza:
A szüleidnek van igaza, ha már 3éved benne van tedd le a vizsgát.
2017. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!