Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek nem sikerült másodszorr...

Akinek nem sikerült másodszorra a pedagógus kettő minősítése mit csinált utána munkahely keresés szempontjából?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit kellett ahhoz tenni, hogy ne sikerüljön?! Nálunk még a legbefásultabb, életunt vadállat tanároknak is sikerült átmenniük...


Igazából nincs is semmi értelme a pedagógus vizsgànak és portfóliókészítésnek, mert a tanárok többsége a sikeres vizsga után tojik az egészre és ugyanúgy "tanít", mint előtte.

2017. ápr. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van olyan?
2017. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen van olyan. Most már én is tudom. Sajnos azonban nem tudom mit kell tenni hozzá, mert a védésen teljesen kedves volt mindenki, el is hangzott, hogy minden kérdésükre választ kaptak, és nem jelezték, hogy bármelyik választ nem fogadták volna el. Az eredmény azonban 67% ami nem elegendő. (75% kellett volna). Jelenleg tanácstalan vagyok... Ha valakinek van még ilyen tapasztalata kérlek jelezzetek. A 326/2013. (VIII. 30.) Korm. rendelet 12/D. § (2) bekezdése alapján panasszal lehet élni. Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata? (látom, hogy nagyon régi a kérdés, de hátha...)
2021. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!