Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgáról kérdeznék. Ti...

Vizsgáról kérdeznék. Ti milyen időpontot válaszatnátok?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy lesz vizsgám hétfőn. A tanárnőm 8 órára írt ki, elsőnek!! Én 9.15 körül szerettem volna menni és nem tudok dönteni, hogy megéri-e előbb bemenni.


(vizsga előtt még szeretném átnézni a kérdésekeket és hirtelen azért mondtam 9 órát)



2017. máj. 3. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges vizsga előtt (a vizsga napján) a jegyzeteket bújni, többet árt mint használ.
2017. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Azt ugye tudod hogy ha nem mész a tanár által kiírt időpontra akkor már felesleges is menned? Ez nem kívánságműsor.
2017. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 8ra írtak be akkor 8ra kell menned. Tudom hogy rossz mert én se szeretek elsőnek menni de ez van. Nézd át előző este meg reggel ha felkeltél.
2017. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából hétfőn lesz, tehát még változhat a kíirás, de azért köszönöm! Szerintem maradok a 8 óránál :)
2017. máj. 3. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, te tényleg nem érted hogy nem te választasz időpontot?
2017. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!