Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kell az érettségi...

Miért kell az érettségi értesítő? Az jogosít arra, hogy érettségizhetek vagy csak tájékoztató jellegű?

Figyelt kérdés
Megbuktam ez egyik tantárgyamból mert szívózott velem a tanár pedig befizettem a vizsgadíjat is. Az értesítő lapon rajta van a tantárgy hogy ebből tehetek vizsgát májusban. Ilyenkor mi van?
2017. máj. 5. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen szintű érettségiről beszélsz? És mikor buktál? Most? Milyen vizsgadíjat?
2017. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

12. paragrafus:

(15)64 Ha a tanuló a középiskola utolsó évfolyamán nem tudta befejezni a tanulmányait, az adott vizsgaidőszakban rendes, javító és pótló érettségi vizsgát nem tehet.


[link]

2017. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Középszintűről. Nekem kellett fizetnem a tantárgyakért, már befizettem és jelentkeztem az érettségikre, megkaptam mindenből a tételeket is, de a tanár benyögte utolsó alkalommal hogy mégsem mehetek. Viszont minden adott volt ahhoz, hogy mehessek, az értesítőmre is az van írva hogy mehetek mindenből.

Ilyenkor mit lehet tenni?

2017. máj. 6. 16:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg az érettségi jegyzőjét, neki kell tudnia mindent.
2017. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!