Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erettsegire miket kell vinni?

Erettsegire miket kell vinni?

Figyelt kérdés
Ugye ilyen vizsgabehivot vagy mit nem kell vinni? Mert nekem nem remlik hogy olyat adtak volna, eleg szemelyi igaz??

2017. máj. 6. 04:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Valami erettsegi ertesitot kaptam de mar nem talalom hol van, az ugye nem kell?
2017. máj. 6. 04:32
 2/7 anonim válasza:

Szerintem villam gyorsan allj neki megkeresni mert az nagyon is kell!

Nem mondanak el nektek semmit a tanarok?

2017. máj. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Középszintűre nem kell vinni vizsgabehívót (arra úgy tudom nem is adnak), viszont az emelt érettségikre vinni kell! Szóval ha az nincs meg, akkor próbáld megkeresni. Tavaly volt egy lány, aki elhagyta, nem volt belőle probléma, de nem mondom biztosra, hogy sosincs belőle probléma.


Emellett: személyi igazolvány, víz, valami kaja (szendvics, szőlőcukor, csoki)

2017. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem irok emeltet , csak kozepszintut, de tegnap ballagason ofo azt mondta szemelyit hozzunk magunkkal meg tollakat hetfore..
2017. máj. 6. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Személyi, lakcímkártya ceruza, radír, 5-8 toll, mentes víz, szőlőcukor, ténylegesen erős mentolos rágó
2017. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mire a mentolos rágó?:D
2017. máj. 6. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Tollból kék vagy fekete golyóstoll az, ami megengedett. Van olyan tantárgy, aminél előírják a kéket, de nem emlékszem, melyik az.
2017. máj. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!