Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Gimnáziumi 5 éves képzésbe átiratkozni?

Jelenleg 9-ikes vagyok, 5 éves tagozatra járok (tehát most nulladikos vagyok). Ha át szeretnék iratkozni egy másik iskolába egy szintén 5 éves tagozatra akkor felvennének egy újonnan induló osztályba vagy csak egy már meglévőbe? (tehát, hogy együtt kezdjek a többiekkel)

Keress kérdéseket hasonló témákban: gimnázium, átiratkozás, képzés

2017. máj. 6. 18:36  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miskolcon Gimnáziumi Kolit tudtok ajánlani ami jó?
Hány pontosnak kell lenni egy îrásbelinek egy matekos gimnáziumi felvrételihez?
A hat és négyosztályos gimnáziumi felvételi matekfeladatokon nehezebb feladatok is vannak, mint az érettségi feladatsorokban - kevesebb időt hagyva erre. Miért?
Mi a különbség egy gimnáziumi témazáró és az egyetemi zh között? Mennyiben másabb? Miért másabb?
Hogyan lehet átiratkozni egyetemen egyik kollégiumból másik kollégiumba?
Elsősorban Sátoraljaújhelyben a kereskedelmi iskolában tanuló diákok válaszát várnám. Szeretnék átiratkozni ide, csak a baj az, h németes vagyok, és a gimnáziumi osztályba...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!