Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent, hogy a 2010-es...

Mit jelent, hogy a 2010-es informatika érettségin a prezentáció készítést és a weblapszerkesztést összevonják?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy oldalon, hogy 2010-től a ppt és a weblapszerkesztés össze lesz vonva vagy mi, és nagyon kétségbe estem, mert rengeteget gyakoroltam, de nekem erről eddig senki nem beszélt.Valaki elmagyarázná, hogy ez mit jelent, mitől lesz nehezebb, hogy kell csinálni stb.?

(itt a cikk: [link]


2010. máj. 15. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Holnapután én is érettségizem, de ez nekem teljesen új!

mondjuk én azzal a nyugalommal vágok neki, hogy egyiket se tudom kezelni nagyon, mert 2 éve infom se volt :D

2010. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ezt szerintem még senki sem tudja pontosan, még a tanárok se.de nekünk azt mondta az infótanár h nézzük meg a 2005-2006-os emelt érettségit mert abban a ppt vagy a weblap részében van valami animációkészítés( vmi télapós meg telefonos) és szerinte olyan lesz benne.(nem tudom mi az mert én még nem néztem). Sok sikert!
2010. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, a te tanárod legalább mondott vmit:) Nektek is sok sikert!
2010. máj. 15. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!