Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy emelt (angol)...

Az igaz hogy emelt (angol) írásbelin a nevem semmilyen formában nem tüntethetem fel?

Figyelt kérdés

Fogunk kapni valami kódszámot, vagy mi?

És levélírásnál nem írhatom a saját nevem a végére? Gyakorlásnál mindig automatikusan a sajátommal írom alá, elfelejtem hogy mással kéne... Mennyire fontos ez?



2017. máj. 10. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lesz egy kód és minden oldalra azt kell felírni. Ha jól emlékszem tavaly én is a saját nevemmel írtam alá a hosszú levelet.
2017. máj. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Ma voltam emeltezni töriből, úgy ment a dolog, hogy a borítékon amibe a végén majd a dolgozatot kell tenni arra rá lesz ragasztva egy kódszám, minden oldalra azt kell felírni majd, ugyanúgy mint középen, csak itt a neved helyett a kódot kell beírni. Meg felírják a táblára is a kódot. A neved nem lehet rajta sehol. Kitalálsz valami nevet, én mindig úgy írom alá, hogy Komoly Zsolt. :D Beírod a végére, hogy Kis Péter aztán ennyi.
2017. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
De nincs semmilyen pontszámbeli vagy jogi következménye, ha véletlenül a saját nevedet írod alá a levélnél, csak hülyének néz a javító tanár.
2017. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AngelaRussel válasza:
43%
De honnan fogja tudni a tanár, hogy az nem álnév, és a sajátomat írtam oda?
2017. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Nem is érdekli.
2017. máj. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!