Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Kekszike kérdése:

Hogyan tudhatom meg, hogy valaki jár-e egyetemre?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm azt mondja, hogy jár egy egyetemre, de erős a gyanúm hogy ez nem így van és a családjának sem mondja el az igazat.

Van rá mód hogy megtudjam anélkül, hogy ő tudomást szerezne róla? (Pl diákigazolvány matrica egy lehetőség lenne a kiderítésre, de ezt be tudja szerezni hamisítva akinek nagyon kell szerintem.)



2017. máj. 11. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Ne kutakodj más életében mi a fene közöd hozzá? Legfeljebb a szüleinek van hozzá köze,de mivel csak egy ismerősöd hagyd békén. Honnan tudod mi az oka ha valóban nem jár oda? Lehet bántották,munka miatt megbukott vagy szerelmi bánata volt az is lehet otthon van problémája.
2017. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerencsére sehogy. Magánügy.
2017. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor ha úgy változtatom meg a kérdésem, hogy valójában a testvéremről van szó?
2017. máj. 11. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezd meg. De nem, akkor sincs jogod hozzá, ha a testvéred (ha a gyereked, akkor is max csak azért, mert ha tanulói jogviszonya van, asszem emelt pótlék jár utána).
2017. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyetemen még a szülőnek sem adhatnak tájékoztatást, mivel 18 év feletti még annyit se mondhatnak meg, hogy oda jár-e még a gyereke. Úgyhogy ezek után sok esélyed nincs rá. Max ha tudod a neptun kódot és jelszót ott írja a hallgatói státuszt, na de ezt meg csak akkor tudnád ha megmondaná a belépési adatot (plusz hogy időkorlát van az oldalon szóval még az se lehet hogy véletlen belépve marad).
2017. máj. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
A testvèred magánügyeihez sincs közöd. Nem elég izgi a saját életed?
2017. máj. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a építő és kevésbé építő jelelgű válaszokat.

Azért remélem nem lógatnátok fel engem egy lámpaoszlopra amiért mertem iylet kérdezni.

2017. máj. 12. 13:09
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Senki nem akart fellógatni a lámpaoszlopra, ne túlozz. Tök jogos, hogy a másik magánéletébe ne turkáljunk bele, és erre többnyire normálisan hívták fel a figyelmedet.
2017. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 health visitor ***** válasza:
100%
Én előbb négyszemközt, őszintén elbeszélgetnék vele, a reakcióiból úgyis kiderül az igazság, főleg ha ismered.
2017. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!