Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Emelt belügyi rendészeti ismeretek érettségin az I. és a II. részen, külön-külön is el kell érni 25-25%-ot a ketteshez, vagy csak az egész írásbelin kell annyit elérni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: érettségi, belügyi rendészeti ismeretek, vizsga, írásbeli

2017. máj. 15. 14:40  Privát üzenet  

A válasz
Egyben.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. máj. 16. 08:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hagyományos kis Nokia telefonom van,2 éves. Ma egyszer csak elment a képernyője. Fehér az egész, és nem látni rajta semmit. Így a telefonkönyvemet sem tudom elérni, s azt sem...
Tartós illatozás! Ezt hogy lehet elérni, hogy egész nap jó illat lengjen körül bennünket?
Exel-ben töltöttem le 2017-s naptárat, amit A3-s lapra szeretnék kinyomtatni. Hogyan lehet elérni, komolyabb beavatkozás nélkül, hogy az egész lapot kitöltse a naptár ne csak a...
A már "majdnem barátnőm" nem tudtam elérni egész hétvégén. Az erre adott magyarázat után hogy döntenétek?
Mi számít jó eredménynek emelt szintű magyar írásbelinél? Hány százalék kb az, ami már "na ez egész jó" kategória? A szóbelin hány százalékot kell minimum elérni?
Ha nem sikerül egyik tantárgyból az 2-est elérni, akkor az egész bizonyítvány bukta, vagy csak az az egy tantárgy?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!