Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kirúghatnak ezért a gimnáziumból?

Kirúghatnak ezért a gimnáziumból?

Figyelt kérdés
Na szóval az az oka amiért ki akarnak rúgni,hogy a jegyek beírását ellenőriztük,és a tanár beszedte az ellenőrzőket és beírta a hiányzó jegyeimet,és aláírta őket.Aztán amikor másnapra alá kellett íratnom a jegyeimet a szüleimmel akkor előtte egy csomó új jó jegyet beírtam az ellenőrzőbe,azzal az indokkal,hogy megelőlegeztem néhány ötös dolgozatot amik akkor még nem voltak kijavítva.Meg a jegyeknek variáltam a sorrendjét és idejét,hogy jobban nézzenek ki,tehát úgy tűnjön javul a tanulmányi eredményem,meg egy kettőt áthúztam,és így írattam alá a szüleimmel és másnap az osztályfőnök megint leellenőrizte és látta a dolgot,ezért behívatta az anyámat az igazgatóhoz.....Szerintetek ezért kilehet rúgni valakit?

2017. máj. 15. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hamisítottál, kezdeményezhetnek ellened eljárást, de nem te vagy az első, aki ilyesmit megcsinál (azt hiszem, nekem is volt osztálytársam, aki ilyesmivel próbálkozott), és nem valószínű, hogy következménye lesz. Kapni fogsz egy kis ejnye-bejnyét, a szüleid se fognak örülni neki, de nem hiszem, hogy ki fognak rúgni.
2017. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát, ez tök gáz, okirat hamisítás. Tapsold meg magad, kérj sűrűn elnézést, és inkább tanulj hazudozás helyett...
2017. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálunk rúgtak már ki ezért diákot. Ráadásul, mivel ugye híre ment nem is vették át normális suliba, így a gyűjtőbe került.
2017. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Ezért kirúgni?? Nagyon elit iskola lehet.


Nekünk két ellenőrzőnk volt. Egyik osztálytársam véletlenül(akkor tényleg) elhagyta az ellenőrzőjét majd minden kérdés és bonyodalom nélkül kapott egy másikat erre mi kaptunk is az alkalmon barátnőmmel majd mi is "elhagytuk" így lett egy otthoni ellenőrzőnk meg egy sulis senkinek nem mondtuk el a titkunkat mert tuti mind ezt csinálta volna és kajak lebukás lett voolna hogy az egész 9.b elhaggya az ellenőrzőjét. De nyilván más is csinálta ezt hisz nem véletlwnül találták ki az e-naplót.


Hmmm régi szép idők. Kár hogy munkahelyen a óraszámokkal nem lehet így bazseválni😞

2017. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kirúghatnak, de nem ez a jellemző. Általában egy intővel megússza az a diák, aki ilyesmivel próbálkozik. Én inkább azért lennék óvatos, mert egy ilyen incidens nagyon rá tudja nyomni a bélyegét a tanárral való kapcsolatodra (legyen az osztályfőnök vagy szaktanár, esetleg igazgató). Ha ezt most még meg sem érzed, dolgozatnál/feleltetésnél/érettséginél lehet, visszasírod még a tiszta lapodat :)
2017. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

21. században miért nincs e-ellenőrzőtök?

Ennyiért nem rúgnak ki. Viszont elérted azt, hogy se az ofőd se a szüleid nem bíznak majd benned egy darabig. Ami szerintem aggasztó.

2017. máj. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem volt olyan elit gimi, normális színvonalú, normális szabályokkal. A házirendben is benne van, sőt az is, hogy mivel okirat hamisítás így akár fel is jelenthetnek. Úgyhogy ne írjátok hogy nem fogják kirúgni, simán repülhet.
2017. máj. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!