Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Duális diploma vagy idegen...

Duális diploma vagy idegen nyelvű képzés?

Figyelt kérdés

BGE nemzetközi gazdálkodás szakról van szó.

Duálisan csak magyarul indul, szóval a kérdés hogy a tapasztalat ér többet amit a duálissal szereznék vagy az idegen nyelvű diploma?

Illetve milyen szinten kell lenni az adott nyelvből?


2017. máj. 17. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, melyik nyelv. A franciát évente max 10-20 diák végzi el, és ez az egyetlen ilyen képzés az országban, szóval erre biztosan nagy az igény. Az angol kevésbé különleges.
2017. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Én amúgy a BGE francia nyelvű képzésére jelentkeztem idén (első vagyok). Francia kéttannyelvű gimiben tanulok, franciából emelt érettségit teszek és OKTV-n a döntőbe jutottam belőle. Bár nyelvvizsgám még nincs belőle (majd az érettségihez kapom meg), szerintem C1-es szinten állok nagyjából :)

Azt mondják, hogy egy erős B2-es nyelvtudással már el lehet kezdeni, de szenvedős az eleje. Persze ez függ attól is, hogy milyen nyelvérzéked van, mennyire nehéz a nyelv...

2017. máj. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én idegen nyelvűre mennék a helyedben. Így is tudsz gyakornokként a szakmádban dolgozni egyetem alatt, tapasztalatot tudsz szerezni.
2017. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!