Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismeri/lakik valaki a Galvani...

Ismeri/lakik valaki a Galvani kollégiumban? Tudnátok véleményeket/tapasztalatokat mondani? Lehet oda vendéget vinni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm :)

2017. máj. 18. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Barátnőm lakott ott két évig, amíg fel nem vették egy szociális kollégiumba.

Neki nem volt különösebb panasza a koli miatt (max a szobatársra). Viszont már másoktól hallottam, hogy elég gerinctelenül működnek ott a dolgok, ha visszakeresel akár gyk-n is, akkor biztos vagyok benne, hogy találsz eseteket.

Bár egy albérletnél így is olcsóbb, de nehéz bekerülni, mert folyamatosan vannak érdeklődők.

2017. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a vlaszt :) Igen elolvastam azokat a kérdéseket, de azok mind 3-4 évvel ezelőttiek, ezért is tettem fel a kérdést. Tegnap felhívtam őket és már nincsen helyük szeptemberre, tehát azóta biztosan változott. Ment a zöld kéz :D
2017. máj. 23. 12:13
 3/6 anonim ***** válasza:

❌ Azt tudom,hogy 2009-2013-ban még "Galvani Horrorkollégium"-nak hívták,írd be GOOGLE-be :D

❌ Kicsit olyan érzése volt az embernek, mintha egy 80-as évekbeli Kelet-Európába csöppenne. Egy igazi Csernobili/ Fehéroroszországi KOMMUNISTA FEELING-et adott.

❌ Mintha a rendszerváltás előtti SZOVJETUNIÓ valamelyik elhagyatott LAKTANYÁJÁBAN sétálnál :D

✅ De ! Mostanra már 2022-ben ! Nagyon menő kis KOLLÉGIUM lett !

✅ Érezhetően mindig visszaforgatják a bevételt, mert majdnem minden évben költenek valamilyen beruházásra !

✅ És így egy folyamatosan fejlődő külvárosi ár-érték arányos kollégium lett.

✅ Nem különb a többi kollégium szintvonalától!(apránként kezdi túlszárnyalni őket)

❤️ De az ilyen SZTÁLINGRÁDI állapotokat örökre az emlékembe fogom őrizni !

2022. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ BIZTONSÁGI-SZABÁLYZAT ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

☑️ Igen, éjjel-nappali biztonsági porta szolgálat van.

☑️ Teljesen kiépített kamera és biztonsági rendszer !

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ KÖZÖS-HELYSÉGEK ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

✅ A kollégium kívül-belül megújult

✅ A szobák állapota elfogadható, bútorzat újszerű. Átlagos jellegű.

✅ A Fürdőszoba/konyha már megújult. De megtekintéskor nagyon szívesen körbevezetnek és a saját szemeddel láthatod !

✅ Minden esettre ezt a kollégiumot is számításba veheted, de előtte mindenféle képen menj el felmérni a terepet ( hogy számodra megfelel-e, nekem "igen" az volt ) !

☑️ Van közös számítógép, mosógép, porszívó, takarítási eszközök (felmosó,partfis,vödör,lapát)- üdítőautomata, csokiautomata, kávégép. Szobánként hűtőszekrény.

☑️ Konyha átlagosan felszerelt: micro, sütő (némelyik többfunkciós, légkeveréses, grillezős)

☑️ Parkolási lehetőség az udvaron.

☑️ Egy átlagos kollégium, ami apránként, kis lépésben halad előre!

2022. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

☑️ Van 1 ágyas, 2 ágyas, 3 ágyas.

☑️ Ha nincs lehetőséged máshová menni, jelentkezz a 3 ágyas szobára, nagy meglepetés nem fog érni ! Képzelj egy egy szobát 3 ággyal :D Igen közeli barátságok születhetnek ott :D

☑️ De ha felvételt nyertél, írasd fel magad azonnal a 2 ágyas szobára, vagy az 1 ágyas szobára. És várólistára fogsz kerülni, amint lesz szabad hely, máris áttérhetsz a neked kényelmes változatra.

2022. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Folyamatos takarítás ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

☑️ A közös helységek takarítása rendszeres! (konyha,fürdő,wc,folyosó,lépcsőház)

☑️ Vendég fogadásra van lehetős, anyagi vonzata nincs, csak biztonsági előírás - belépéskor az éjjel-napali portán regisztrálásra kerül.

☑️ Éjszakai vendégfogadás is hasonlóképp történik - csak fizetős, úgy mint bárhol máshol, ahol megszállsz :)

☑️ Igen koedukált, tehát nincsenek elkülönített fiú emelet és lány emelet, a fiú szobák és a lány szobák (véletlenszerűen) egymás mellett vannak. Csak annyira vannak elkülönítve a fiúk a lányoktól, hogy ha ide jössz lányként, akkor biztosan lány szobatársat fogsz kapni.

❤️ Persze ha a barátoddal (vagy egy barátoddal) jössz ide - az is megoldható, hogy egy szobát kapjatok.

2022. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!