Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült az emelt...

Kinek hogy sikerült az emelt kémia?

Figyelt kérdés

2017. máj. 19. 14:35
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a számítási feladatok nehezek voltak. Az elméleti nekem nem okozott nagy gondot, de volt olyan számítás amihez hozzá se tudtam szólni :/ Neked hogy ment? Hova jelentkeztél?
2017. máj. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Aláírom, amit az első válaszoló mond, az új emelt kémiát nehezebbnek éreztem mint az elmúlt évek feladatlapjait -azokat átnéztem alaposan- és bár azok sem voltak könnyűek, brutálisan nehéznek egyiket sem találtam, na de az idei az elég magasra tette a mércét. Az első két összehasonlítós meg altatógázos kérdésre még azt mondtam, hogy ez elég laza eddig, aztán beindult, már a kísérletelemzéssel is befürödtem többször, és utána jöttek a számításos feladatok, amikből az új érettségi követelmények miatt most több is volt, és nehezebbek is, mint korábban.

Ez egyetemi szintű kémia volt, sőt sok helyen nehezebb, van kémia szakos ismerősöm, náluk analitikai kémia laboron meg analkém számításokon csinálnak ilyeneket, vagy ezeknél könnyebbeket!

Láthatóan túl nagy mellénnyel mentem oda, úgy voltam vele, hogy majd csak lesz valahogy, meg tudok annyit kémiából, hogy ez menjen, meg szerettem is a tárgyat hát nem tudtam eleget!

Engem annyira nem bánt, én már korábban leérettségiztem, csak most gondoltam, hogy felcsapok orvosnak, így csinálok egy kémia emeltet is, hát fogok is, majd jövőre...

Bár az orvosira jár 43 éves hallgató is, szóval én aki még nem vagyok harminc se nem vagyok elkésve. :-D

2017. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én elég nehéznek éreztem úgy az egészet... nagyon sok érettségi feladatsort megírtam s a mintafeladatsorokat is de azokat nem éreztem ennyire nehéznek azok a vége fele már mind 80% fölöttire írtam de most csak azt remélem 70% fölött lesz mert akkor egy jó szóbelivel még fel tudom húzni 80 környékére ami a cél volt... orvosi egyetemre szeretnék menni ponthatártól függően ha nem a semmelweisre vesznek fel még nem dől össze a világ csak szeretnék orvosnak tanulni
2017. máj. 19. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Monduk én nem vagyok mérvadó, mert oktvn is voltam kémiából, de egy feladatrész kibételével mindent tudtam.
2017. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy éreztem, hogy egész jól ment, ahogyan vetjük össze a számolásokat, nagyjából minden stimmel. Szerves azonosításnál biztosan fogok pontot veszíteni, de a többi ellenőrizhető volt, szerintem összességében jól sikerült, de majd holnap fogom meglátni.
2017. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó számítási feladat kegyetlen volt.

A többi eléggé tűrhető, annak ellenére, hogy a végén már rendesen belezavarodtam, hogy most mi van.

De ahm...ja az a rohadalom nem kellett volna a végére.

2017. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 90-95% körül lesz. Szerintem könnyű volt, mi csak ilyeneket néztünk a tanárommal.
2017. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

örülök neki hogy vannak ilyen jó eredmények is

az én környezetemben nem sikerült senkinek sem ilyen jól

2017. máj. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!