Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az 50 órás munkát hol lehet...

Az 50 órás munkát hol lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy lehet-e pl: Pszichiátrián,tűzoltóság stb. ?

2017. máj. 19. 22:22
 1/4 anonim válasza:

Az ilyen helyekre általában protekció kell, egy ismerősöm pl. rendőrségen dolgozott, de ő "ismert ott valakit".

Én könyvtárban voltam, egész jó volt :) de pl. az osztályomból sokan napközis segítőnek mentek + a suli is jóváírhat órákat (nekem így lett meg a fele) :D

2017. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichiátrián nem. Nem fognak gyerekeket összeereszteni kiszámíthatatlan pszichiátriai betegekkel. Tűzoltóságon elméletileg lehet, de gyakorlatilag nem tudnak hasznos feladatot adni, tüzet oltani nem fognak elvinni. Múzeumok, könyvtárak, idősek otthona, óvoda, volt iskola, kórház más osztálya, Máltai Szeretetszolgálat, Vöröskereszt, önkormányzati rendezvények, egyház.
2017. máj. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj e-mailt azokra a helyekre, ahova mennél! Én konkrétan hallottam budapesti tűzoltósági lehetőségről.
2017. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De adminisztratíve úgy a legegyszerűbb, ha olyan helyet választasz, amivel az iskoládnak már van szerződése. Ofő tudja.
2017. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!