Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tori erettsegin, ha az esszet...

Tori erettsegin, ha az esszet tisztazati lapra irtam, azt meg ertekelik?

Figyelt kérdés

Rovid esszet eloszor elrontottam,ezert athuztam, felirtam melle, hogy tisztazati lapon van, es megirtam ott.


Ugye ettol meg ertekelni fogja a javito tanar?


2017. máj. 20. 07:03
 1/5 anonim válasza:
86%
A tisztázati lap, az a lap amire írottakat figyelembe veszik. Természetesen figyelembe kell vennie a tanárnak. Ne parázz! 😉
2017. máj. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudom, hogy a feladatlapot értékelik.
2017. máj. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%
#2 A feladatlapon kívül lehetett kérni pecséttel ellátott piszkozati és tisztázati lapot. A piszkozatit nem értékelik a tisztázatit igen. Tudom, mert én is most írtam.
2017. máj. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Aki azt se tudja, mi az a piszkozat meg tisztázat, az mit keres az érettségin? :(((
2017. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Akkor oke:) bar nekem evidens volt mindig, hogy csak a feladatlapra irjak.. Nekem az tenyszeru. De ezert nem kell lepontozni az embert.
2017. máj. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!