Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esti tagozatos gimnáziumban...

Esti tagozatos gimnáziumban bejelentenek rendesen 8 órába ha azt főállásba csinálom?

Figyelt kérdés
Magyar-töri szakon végeztem. 1 évet tanítottam gimiben, utána szülésin voltam. Most óvodában dolgozom mint ped. asszisztens de augusztus végén lejár a szerződésem. Viszont kaptam egy ajánlatot, hogy esti tagozaton taníthatnék.

2017. máj. 20. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem a munkaadóval kellene megbeszélned. Mi nem igazán vagyunk ebben speciálisan kompetensek.


pl.: a városomban 2 gimi van. Mindkettőben van esti tagozat.

Ellenben az ott tanítókból nem mindenki van 8 órában, van aki csak 4-ben, és van aki 6-ban. Aki többen van, annak van még a hozzá tartozó sima gimnáziumi kollégiumban is feladatköre, a másik 8 órásnak pedig simán kitelik az órái által, és van egy 30 órás megbízási szerződéses, akinek havonta csak 30 órája van, több nem, és van aki csak átjár heti 2-3 órára (kémiát, bioszt tanítani).

Szóval ezt szerintem a munkáltatóddal beszéld meg, hogy miket képzelnek el, mit akarnak, mit várnak, és ezt mennyi időben (lehet neked is csak megbízási szerződéssel adnának munkát, ami jobb a semminél, de nem leszel feltétlenül vele előrébb anyagilag).

2017. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Hogy a fenébe ne jelentenének be, hát mit gondolsz te, feketén dolgoztatnak?! Ennek semmi köze a teljes álláshoz, részállásban is bejelentenek.
2017. máj. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kedves második válaszoló azt gondoltam hogy bejelentenek csak nem mindegy hogy hány órában.

2017. máj. 22. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!