Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bioszból és kémiából emeltezők...

Bioszból és kémiából emeltezők! Milyennek találtátok az idei (2017) érettségiket, s hány százalékra számítotok?

Figyelt kérdés

Hova jelentkeztetek? Én az állatorvosira szeretnék bekerülni! :)

19/l


2017. máj. 21. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Velemenyem szerint a biosz eleg pocsek feladatsor volt, 75-80%-ra szamitok megoldokulcs alapjan, kicsit csalodott vagyok, mert tobbet is elerhettem volna, ha figyelmesebb vagyok.


Kemia az kifejezetten tetszett, feladatok foleg :) Ott szamitasaim szerint 87-90% lesz.


Te mire szamitasz? (Egyebkent en POTE-ra jelentkeztem altalanos orvosira, illetve fogorvosira)

2017. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kémiából 90-94%-ra számítok, azt nagyon élveztem, szerintem hasonló volt az Ofis feladatsorokhoz... A biosz 80-85% lesz szerintem, azt én is sajnálom kicsit.
2017. máj. 21. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeged általános orvosi van az első helyen, bioszból 82 százalékom van, azt korábban csináltam, kémia pedig 85-90 körül lesz, remélem, szóbelivel 90 felé mehetek. Hajrá mindenkinek. :)
2017. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Naa hogy sikerültek?
2017. jún. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!