Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyennek találtátok az idei...

Milyennek találtátok az idei biosz és kémia emeltet? Kb. hány százalékra számítotok? Valaki jelentkezett még állatorvosira idén?

Figyelt kérdés
szerintem a kémia nem volt vészes, de bioszban volt pár feladat, ami elég szivatós volt idén...

2017. máj. 21. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Bioszom már megvan korábbról, az 82 lett, kémiát korrektnek éreztem, legjobb esetben 91, legrosszabb esetben 85 pontom lesz, ha jól emlékeztem a válaszaimra.
2017. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő nehéz volt nagyon.. Nem tudom milyenek lettek félek megnézni...

Neked hogy sikerültek? Szerinted emelkedni fog a ponthatár az állatorvosira?

2017. máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is állatorvosira adtam be. A kémia nem volt nehéz, viszont rendesen belezavarodtam a végére, ezért volt olyan, ahol a jó megoldásomat átjavítottam a rosszra.


A bioszban nekem csak egy volt szivatósabb, mert nem vagyok jóban a diagramokkal...abban bízok, hogy azért ez kompenzálja a kémiát...de már estem pofára.

2017. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én GYTK-ra jelentkeztem. A kémia meg a biosz írásbeli is meglesz 85-90%, a kémia talán még jobb is. :) A bioszban szerintem amúgy van egy hiba a javítókulcsban. Az evolúciós (Ádám-Éva) feladatnál volt, hogy a mitokondriumban köralakú kromoszóma van. De szerintem meg csak a DNS köralakú benne, a kromoszóma meg vmi abszrakt formával rendelkezik. Szerintetek?

A kémiában meg a bioszban is annyit találtam nehéznek, hogy annyira furán voltak megfogalmazva a kérdések, hogy nem nagyon értettem, mire is kíváncsiak most.

2017. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Te hova mennél GYTK-ra? Én is oda készülök ;).

Sajna a wikipédián azt írják, hogy hívják kromoszómának is a cirkuláris dns-t. Sajna ennek én is bedőltem, mert azt hittem csali.

Am 80 felet sztem meg vannak. Remélem nem emelkednek nagyon a ponthatárok.

2017. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ti melyik gytkt jelöltetek? En Debrecen
2017. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Igen, elég sokan becsapósnak hittük azt a bizonyos DNS-t... De máig bosszant a dolog, mert szerintem ez félrevezető volt. Na de mindegy is, talán nem múlik ezen a max 1 ponton semmi :D

Pestre jelentkeztem amúgy :)

2017. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kinek milyen lett? ÁTE-sek?
2017. jún. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Tavaly érettségiztem de idén sem sikerült szépíteni kémiából így 422 ponttal elengedhetem megint az ÁTE-t :'))) De nektek hajrá!
2017. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rossz!

Biztos nem lesz meg a pontom.

2017. jún. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!