Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gimnazisták és felsősök, ti...

Gimnazisták és felsősök, ti mit szólnátok, ha az egyik tanárotok homoszexuális lenne, mire számíthat egy meleg tanár?

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a diákok dolga, külön kell választani a kettőt, a tanárnők is terhesek lesznek, mégse az jár a diákok fejében, hogy milyen pózban fogant a baba (reméljük), szóval szerintem ez olyan dolog, hogy csak a tanárra tartozik.
2017. máj. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális vagyok és tanár leszek, szerintem a diákoknak pont semmi közük nincs ahhoz, hogy kivel vagyok együtt. Engem se érdekelt soha a tanáraim beállítottsága. Manapság szerintem max a nagyon vallásos sulikban érheti ezért megkülönböztetés a tanárt, máshol nem nagyon. Mindenki foglalkozik a saját dolgával.
2017. máj. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk van egy homoszexualis tanar!

Mindenki imadja, senkit sem zavar a nemi identitasa:)

2017. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A diákok gyakran lesznek szerelmesek a jóképű tanár bácsiba, csinos tanár nénibe. Nyilván homoszexuálisoknál ez pont úgy van, mint heteróknál.


A többit meg az érdekli, hogy jó tanár-e vagy rossz.

2017. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve miért is tudnának a diákok bármit is a tanárok szexuális szokásairól? Nem is értem a kérdést...
2017. jún. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az osztalyfonokom biszexualis (ferfi), de en ezt ugy tudtam meg, hogy bevallotta, amikor elmondtam neki hogy leszbikus vagyok. Egyebkent semmi koze a szexualis eletehez sem a diakoknak, sem a kollegaknak. Torodjon mindenki a maga dolgaval.
2017. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!